Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2011, 07:51 PM   #6 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Düşünceyle zayıflama

inanmak çok öenmli arkadaşlar başka insanların söylediklerine(tabi olumsuz olanlara)kulak asmamak, inanmak, hatta telkinin yanı sıra mümkünse size destek olacak kişilerle iletişimde bulunmak faydalı olabilir. Ben annemde bunu uyguluyorum kendisi telkin dinlemiyor ama ona düşüncelerini değiştirmesi konusunda yardımcı olmaya çalışıyorum. Ben ona sürekli iyi gidiyorsun devam et, umudunu yitirme, istedikten sonra neden kilo veremeyesin, çok da kolay verirsin, kararlı ol gibi bir sürü şey söylüyorum. O da beni dinliyor -ki ilerleme var- birlaç kilo verdi bile. Başkasının telkini bile işe yarıyorken kendiniz inanırsanız daha kolay başarırsınız.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla