Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-04-2011, 01:28 AM   #4 (permalink)
frezya
Üsteğmen

frezya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,991
411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough
Standart Cevap: Rüyamla ilgili yardım!

Düşünceleriniz için teşekkürler arkadaşlar.Söylediklerinizin hepsi olabilir aslında.Asıl konu bunu nasıl çözebileceğimde işte.Puff...Düşünmedim değil house,yani acaba farkında olmadan biriyle dalga mı geçtim diye ama rüyamdaki gibi bi kızı hiç hatırlamıyorum,bilinçaltım beni o kızın yerine koymuş olabilir.Şu durumda herşey olabilir:)Bu gece tekrar denemek istiyorum,bakalım.Olumsuzlama da şöyle;yaptığımız olumlama cğmlelerini önce negatifine çevirip bi süre bu şekilde söylüyoruz,sonra olumlamalara geçiyoruz.Örngn:yaptığımız olumlama cümlesi-Ben kendime çok güveniyorum. Bunun olumsuzlaması -Ben kendime hiç güvenmiyorum. Ben de R.Şanal Beyin tv.programında seyretmiştim.Yanlış bilgi vermek istemem ama ben bu şekilde anladım.Hatta bunu yaraya benzetip öyle anlatmıştı Şanal bey.Vucudunda bi yara oldugunu farzet,önce kanatıp ya da irinini akıtıp (olumsuzlama) ardından yaranın üzerine merhem (olumlama) sürüp iyileştirmek gibi.
frezya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla