Konu: dalgalanma
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-04-2011, 01:26 PM   #2 (permalink)
strongman
Üsteğmen

strongman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
218 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
strongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the rough
Standart Cevap: dalgalanma

Alıntı:
Perpetuals Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eft tekniğini yaşadığınız her duyguya yaparsanız faydası olur bu yaşadığın duygu üzerinde yoğun çalışabilirsin.
Her hissettiğimiz duygular geçicidir.Tabi duygu üzerine çalışılırsa.
Bana göre dalgalanmalar kalıcı değildir.Bu duygunun yaşanması avantaj..Bu durumda yapacağımız tek yol duyguyu kabullenip serbest bırakma çalışması yapmaktır.
Kendince serbest bırakma yöntemi geliştirebilirsin.
Gerçekten hissettiğin duyguyu yaşayarak serbest bırakabilirsin.
yardımcı olduğunuz için teşekürler.ama dediğiniz gibi eft yaparken olayı tüm boyutuyla canladırdım kafamda sanki o olayı yeni yaşıyormuşum gibi ve yaşadığım her duyguya eft yaptım kendımı ilk yarım saat iyi hisediyorum ama bir süre sonra gene aklıma geliyor daha yoğun ve daha rahatsız edici bir şekilde olay canlanıyor kafamda sizce bunu tekrardan kafamda canlandırdığım için mi hala etkisindeyim yada eft bir süre sonra mı etkisini gösterecek anlıyamadım yada anı her aklıma geldiğinde dikatimi başka şeye yönlendireyim.
strongman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla