Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-09-2008, 11:08 AM   #10 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Eft ile İlgili Anahtar Kelimeler

merhabalar selinarosa..

bu forumun temel kuruluş amacı bilinçaltına direkt ulaşan subliminal kayıt sistemleri ile hazırlanmış olan telkinlerdir..

telkinleri dinlerken ve farklı alanlara da ilgi duyan herkesi kapsayarak kabul görmüş tüm gelişme ve yetişme sistemlerini sayfalarımıza dahil ettik..

bir çok telkin ve bir çoğumuzun seminerlere katılarak para verdiği bilgileri burada elimizden geldiğince paylaşarak huzurlu bir dünyanın temelini atmaya çalışıyoruz..

burada ki sende dahil tüm üyelerin buna katkısı yadsınamaz..

yazım dili ve konuşma dili birbirinden elbette çok farklıdır..
forum içerisinde bu konu sık sık dile getirildi farklı başlıklarda..

özellikle kısa mesajlar duygularımızı düzgün ifade edemediği için daha ayrıntılı mesajlar yazmaya gayret ediyoruz..

ben nasılki senin mesajının tam içeriğini kavrayamadıysam sen de benim kısa mesajımı anlayamamışsın doğal olarak..

hepimizin buradaki ortak amacı huzurlu bir ortamda kendimize yatırım yapmaktır..
bunun içinde hepimiz bir bütün olduğumuzu kabul ederek sevgiyi saygıyı esas alırız..

hepimiz farklı alanlarda bilgi birikimlerine sahibiz.. super
bazen bu bildiklerimiz bilmeyenler tarafından garip olarak karşılanır bu gayet normaldir..

benim gördüğümü göremeyen ya da hissettiğimi hissedemeyen kişi için bana bakış açısının çok da fazla önemi yok..

heybetli bir ağaç gördüğümde ona sarılır konuşurum..

daha 15 gün önce kaldığım otelde ki misafirler bana tuhaf kadın diye bakıyordu..
çünkü balıkara ve denize reiki veriyordum şifalanmaları için..

benim ne yaptığımı bilmiyolardı ama balıkların etrafımda uzun süre asker gibi dizilmelerini yadsıyorlardı..

burada bir çoğumuz diğerlerine göre garip gelebiliriz için rahat olsun..
önemli olan birbirimize net bir şekilde duygu ve düşüncelerimizi aktarabilmektir..

kendi adımıza doğru bildiklerimizi anlatır kararı soru soranın kendisine bırakırız..

karşımdaki kişinin daima benim aynam olduğuna inandığım bir hayat felsefem vardır..
bir hakaret de ediyorsam bir nasihatta veriyorsam bunu önce kendim için söylemişimdir..

haddim olarak ya da olmayarak nasihat ettiğim çok olmuştur.. ama uzun yıllardır kimseye hakaret etmedim.. şaşkın

aramızdaki yanlış anlamanın çözümlendiğine inanıyorum..

sevgiler..