Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-01-2011, 01:33 PM   #8 (permalink)
eksik33
Teğmen

Tesekkür: 0
22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eksik33 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum

yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar aslında olan biten süreçte benimde anlayamadıklarım var şuan emin olduğım tek şey kendimi o arkadaşın yanında çok iyi hissettiğim ve hep onla olmak istediğim. biz eskidende tanışırdık ben evli değilken ama o zaman hep grup içinde veya kalabalık ortamlarda görüşürdük. bana olan sevgisini hiç hissetirmedi. aslında bunu bilen ortak dostlarımızda varmış ama kimse bana bahsetmedi. reddedilmekten o kadar korkmuşki hiç açık vermemiş. aradan geçen yıllar özgüvenini arttırmış olmalı. bir kaç aydır teketek görüşüyoruz. buraya dönünce çeşitli konularda benden yardım istedi ev taşıma yerleşme v.s. bu esnada aramızda yakınlaşma başladı. ben onu sık sık aramaya başladım buluşmaya başladık. zaten evde mutsuzdum zamanla hislerimi anlamaya başladı 'seni üzmek istemem ama arkadaşlık dışında benden bişey bekleme falan dedi tabi bunları uzun uzun konuştuk ve aslında 5-6 yıl önce sen bekarken ilgim vardı aşıktım ama atlattım dedi ŞİMDİ DURUM TERSİNE DÖNDÜ. Ben seviyorum ama karşılığı yok. Eşim bunları bilmiyor ama epeydir boşanmayı konuşuruz ama cesaret edemeyiz. sanki şimdi daha çok istiyorum bunu.
eksik33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla