Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-01-2011, 12:26 PM   #5 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum

Yanımıza hoşgeldiniz.

Öncelikle bir soru sormak istiyorum. Evlilikten beklentileriniz neler? Neyi arıyorsunuz da bulamıyorsunuz? Bu bayan da bulduğunuz şey nedir eşinizde olmayan? Öncelikle bunu netleştirelim. Onun dışında hanımefendinin size söylediklerini etik ve doğru bulmadım. Bekarken bunu söylemeye cesaret edemeyen bir kadının evli bir erkeğe bunu bu kadar kolay ifade etmesini de garipsedim. Kusura bakmayın ama böyle bir sevgi yok...

Öncelikle sevgi dili sorununuzu çözelim. Siz bir sevgi arayışı içinde gibi görünüyorsunuz. Ardından frekanslar uyuşmuyorsa bunu zaten anlarsınız.
Onun dışında Mehmet beyin söylediği her şeye ben de katılıyorum. Bunu bir fırsatı kaçırmak olarak tanımlanıza da katılmıyorum. Hayatınız ve evlilik eşinizden ibaret değil. Evliliğiniz sonucunda dünyaya gelen bir kız çocuğu var. O sizin kızınız. Onu düşününce de bir fırsatı kaçırmış gibi mi hissediyorsunuz kendinizi? Yoksa size verilmiş en özel armağan olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Olabilecek ihtimaller üzerinden değil, şu'an üzerinden değerlendirmeler yaparsanız daha sağlıklı olacaktır. İhtimalleri hep göz önünde bulundurursanız zaten mutluluğu bulamazsınız. O zaman başka bir ihtimal ortaya atarız. Deriz ki belki o bayanla da mutsuz olacaktın. O zaman... O şartlar altında...

Linkte size çok faydası olacak yazılar bulacaksınız.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...evgi-dili.html

Sevgilerimle.