Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-01-2011, 07:42 PM   #244 (permalink)
gizli özne
Teğmen

gizli özne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
30 Mesajinıza toplam 90 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gizli özne is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kabus Görüyor musunuz?

merhaba

telkinleri dinlemeye başlayalı sadece 3 gün oldu ve bendeki gelişmeleri ve olumsuzlukları sizlerle paylaşmak istedim,şu an ego güçlendirici,suçluluk duygusu ve kendine güven telkinlerini dinliyorum,insanlarla konuşurken duygularımı daha rahat ifade etmeye başladım ve telkinleri dinlerken müziği normal bir müzik dinliyormuş gibi açıyorum bu sayede birçok kişinin de benimle beraber dinlemesini sağlıyorum,bunu yapmak çok hoşuma gidiyor çok iyi ama çok inatçı bir babam var,hergün benimle beraber telkinleri dinliyor
bir de bana ters davranan insanlara karşı daha dirençli olmaya başladığımı farkettim,bazı arkadaşlar telkinleri dinlemeye başladıktan bir süre sonra kabus görmeye başladıklarını yazmışlar,bende de tam tersi oluyor.Önceden çok fazla kabus görürdüm,şimdi onun yerine rüyalarımda ya kendimi dans ederken görüyorum ya da çok sevdiğim bir şeyi yerken.Hergün günde 3 saat dinliyorum şimdilik mp3 çalarım yok ama en yakın zamanda alıcam ve geceleri gündüzleri,çalışırken,temizlik yaparken her yerde dinleyeceğim

bu siteyi bulduğum ve sizlerle tanıştığım için kendimi oldukça şanslı hissediyorum,emeği geçen tüm arkadaşlara kucak dolusu sevgiler
gizli özne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla