Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-01-2011, 01:17 PM   #648 (permalink)
the desert
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: yine yeniden merhaba.......

ehehehe bugun benım donum noktam....cunkuu butun 3 sene boyunca ayrılıp yınede duygusal anlamd abaglı kaldığım adamı ellerımle evlendııorum..:) ne mutlu bana ki...bana kii artık duygularım cozulup başkalarına akabılecek..yaşasın..cok mutluyum..kopek gıbı sadıklığım bıtıcek ve ben de gonlume akanı secebılcem...allahım ne mutlu bana kı bole bişiyi gosterdın..cok mutluyum...:)şukurler olsuns ana..boşa kurek cekmem belkı değecek bırısı ıcın olacak..belkide cok guclu başlıycam yarın hayata...belkı de bu sene bende aşkla huzurla mutlulukla evlencem..yaşasın...cocuklarım olcak bana benzeyen parçamı taşıyan..supper..:)
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla