Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-01-2011, 04:53 PM   #5 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Burası Sendai....

Hahaaayyyy smyrna-kun süpersinnnnn... Arigatoooo

Yaaa okurken bana çok hoş ve eğlenceli geldi taa ki yemeklerden bahsedilene kadar... Ben bizim yemekleri yiyemiyorum onları hayatta yiyemem. Hele yeşil çayı hiç sevmiyorum. Ancak bildiğim kadarıyla Tokyo'da tüm dünya mutfaklarından restorantlar var. En azından bir makarna bulup yerim diye ümit ediyorum. (Sanki yarın çıkıp gidicem de :D) Yine de istiyorum aç kalıp zayıflarım belki.