Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2007, 01:25 AM   #5 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Sigarayi birakmayi istemekten vazgecmeyin - Don't give up giving up

bu ramazanda sigarayı tamamen bırakıcam...ramazan sigara bırakmak için en ideal ay..oruçlu olduğum için tam gün içmiyorum...annem burada...sigara içmemem için canını verir...geçen yıl sigarasızlıktan nevrim döndüğünde...hadi çocuğum sen biraz yat ben şunu bunu yaparım diye beni idare etti...( saygı anlayışı farklıdır, bir bardak su içmeye bile kalkmaz...suyunu bizim vermemizi saygı olarak görür ) her iftardan sonra yaktığım sigaraya kötü kötü baktı..teraviye beraber gideceğimiz için ağzını açmadı..geçen ramazanımız çok şenlikli geçti..hep beraber iftarlar, sahurlar, beş vakit namaz..teravihler,bu ramazan sigara bırakılırsa,bütün bir ay bayram demektir..artık annemin bayramımı, yoksa benimkimi olacak onuda bıraktığım zaman göreceğiz.şu anda kararımı deklare ettim...ve subliminal mind'e olumlamayı ekliyorum,ben bu ramazan sigarayı bıraktım,diye nasıl olsa olumlamaları görmüyorum, görseydim...yalacııı diyen bir ses yükselirdi içimde...,neyse du bakalım ne olcek ...kedime....beni şimdilik boşverdim, sigarayı tam olarak bırakmadan ne saygı nede sevgi yok bana..sigarayı bırakmış olanlara, saygılar vede sevgiler