Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-11-2010, 07:39 PM   #3 (permalink)
Perfinya
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough
Standart Cevap: TV esaretine son verme yolları...

Televizyonda her zaman olan fakat son zamanlarda artarak devam eden bir beyin yıkama faaliyeti var.Toplumun ve dinin temel değerlerini çürütmek, yok etmek; yerine ahlaksızlığı, kötü davranışları, her türlü olumsuzluğu koymak isteyen, bilinçaltımıza hükmetmeye çalışan bir akım var.
Tv izleme zamanında aile,akraba ve arkadaşlarımızla iletişimimizi arttırabiliriz. Kitap okuyabiliriz. Gezebiliriz. Hobi edinebiliriz. Hiçbirşey yapamazsak uyuruz. Dinlenmiş ve enerji kazanmış oluruz.
Bu telkinlerin en büyük etkisi beni tv den soğutmak oldu. Hiçbirşey olmasa bile bu etki başlıbaşına yeter. ( Tabii diğer etkileri yok saymıyorum.)

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla