Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2008, 05:45 PM   #2 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: uçak korkusu

[b] hıh uzman oldugum bi şeyy seni en iyi ben anlıyorum şimdi ben askerden evel defalarca bana ucaga binmek için teklif etdiler kücükken yani kücük dedigim askerden evel hep senede 3 kere felan abimin yanına giderdik abimin ilk görev yeri rizeydi trabzona kadar ucakla gidip ordan otobuse binerdi annem hep annemde kapalı alan fobisi var otobüse dayanamıyo 15 saat suruyo orada ne ise ben hep red ederdim o ucakla gider ben otobuse razı olurdum bu korkuyu nasıl yendimi söyleyimmi

cokk klasik bi cevap veriyorum korkunun üzerine git !

nasılmı yendim söyle yendim askerde yendim ben askerde özel harekat timindeydim
helekopterle bulundugum bazı operasyonlarda bu korkumu yendim ilk baslarda cok korkmusdum ama sonradan korkulacak bi şey olmadıgını ögrendim düşme korkusuna gelince
cekim yasası işte sen bi şeyi ne kadar cok aklından geçirirsen o mutlaka sana gelir ama sen hep pozitif dusunursen bi şey olmaz yani sana dedigim gibi korkunun üstüne git korkulacak bi şey degil
ben askerlikde yendim bunu umarım senden yenersin