Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-10-2010, 08:06 AM   #3 (permalink)
karavan
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice
Standart Cevap: Reiki deneyimlerim

Kendimi yeterli ve hazır hissedince bana bu konuda yardımcı olabilecek bir Master aramaya başladım.
Tabii ki bu konudaen büyük yardımcım yine internet oldu.
Antalya büyük bir köy henüz her konuda aradığınızı bulabilmek oldukça zor. O yüzden biraz sıkıntı çektim aslında. Dendiği gibi master ınız la aranızda elektriksel bir iletişim olması gerekiyor, yani frekanslarınızın tutması önemliymiş diye okumuştum ve gerçekten de öyle oldu.
Telefonunu bulabildiğim birkaç kişiyi aradım. Tabii ki yüzünü görmediğim için sesine odaklandım ve sonunda bir kişide karar kıldım.:)
Herneyse randevulaştık.Genç yeni evli bir bayan kardeşimiz ve bu işleri evinde yapıyor.Eşi ile de tanıştım çok güzel insanlar.Bu noktada bir ohhh dedim tabi.
Sonra derse başladık.Bana neden Reiki? Diye sordu.Bende eskiden beri enerji sistemlerine ilgi duyduğumu ve bunun yanında kişisel gelişimime katkıda bulunmak istediğimi belirttim.
Hepimizin bildiği klasik tarihçesi,felsefesi...vs gibi klassik konular üzerinde fazla durmadı.Bunlar kitapta var okursun dedi.İyi de oldu.
Ana hatları ile amacından, nerelerde kullanıldığından, kullanış şekillerinden bahsetti ve sıra inisiye olmaya geldi.

Ben bir sandalye üzerinde oturdum ve gözlerim kapalı halde durdum.Güzel bir müzikle ben dalıp gittim ve hocam hafif bir sesle birkaç kez seslenmiş ama ben duymamışım.Sonra hafifçe omzuma dokunduğunda kendime geldim ve gözlerimi açtım.

Daha önce de birkaç defa dokundum ama fark etmedin derin bir transa geçtin dedi.

Neler hissettiğimi sordu.Şunları söyledim.

Herşeyden önce benim için huzur dolu bir deneyim oldu.Kendimi çok huzurlu hissettim.
Avuç içlerimde bir karıncalanma, basınç ve aşırı sıcaklık hissettim.

Bembeyaz bir ışıkla çevrelendiğimi gördüm.

O anın hiç bitmemesini istedim.

İşte hissettiklerim bunlardı.
Şimdilik söyliyebileceklerim bunlar.
Bir sonraki yazımda hocamın
"Bu adımdan sonra neleri yapmam ve neleri yapmamam gerktiği" konusunda yazacağım.

Sevgiyle kalın.
Hepinizi çok seviyorum.