Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-10-2010, 03:13 PM   #5 (permalink)
newroses
Üsteğmen

newroses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 715
237 Mesajinıza toplam 916 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
newroses will become famous soon enoughnewroses will become famous soon enough
Standart Cevap: Dershane Önerisi olanlar??

Alıntı:
vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım hangi şehirdesin onu da bilirse insanlar daha rahat yardımcı olurlar. Bence dersaneye karar vermek için bizzat gidip görmeli, oraya giden okuldaki arkadaşlarınla konuşmalısın. Hocalarını ve ortamını sorgulamalısın. Sadece bir dersanenin ismi duyulmuş diye oraya gidilmez. En azından benim fikrim böyle. Bunun dışında dersanenin yanı sıra kullandığın kaynaklar önemli. Mesela ben össye hazırlanırken fem yayınlarını kullanmıştım. Seviye dergileri vardı zordu, moralini bozabilir. Dersane kaynak kitap veriyor ama sana tavsiyem kesinlikle dersanenin kaynaklarıyla yetinmemelisin.

İsmine göre değilde gidip görenlere göre .Bizimkilerle birkaç dershaneyle görüştük.Fakat karar veremedim.İşte önce gidenlerden faydalanmak istiyorum..
En iyisi gidebileceğim dershanelerin ismini söyleyim..
ÇÖzüm,AÇı,Sistem,Serhat,Tümay;Uzman;Kulvar,Pi analitik vs vs aklıma gelirse yazarım...

Fakat ben çözümü düşünüyorummm heyyyyy bi yardım etseydiniz...

Sen değiştiğinde talihin de değişir.

** Bir insanın akıllı olmasına birşey dediğimiz yok. Yeter ki; aklını başkalarına kabul ettirmeye çalışmasın. (Eflatun)
bl issy
newroses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla