Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-09-2010, 06:51 PM   #4 (permalink)
MaxWawe
Teğmen

Tesekkür: 0
25 Mesajinıza toplam 60 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MaxWawe is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: beyin frekansları hakkında yardıma ihtiyacım var

mmsi ben de c c2 g ve a ne demek onu düşünüyordum aklıma geldi sanırım onlar notalar :D "C" do c2 yi bilmiyorum belki do diyez olabilir." G" sol ve "A" da la olarak kullanılıyor. c den a ya doğru gidildikçe ses inceliyor ve okullarda da öğrendiğimiz gibi frekans artıyor ve frekansın da salınım sayısı olduğunu düşünürsek programın dalga grafiğinde de gözle görülür bir dalga sıklığı artışı oluyor. Aynı zamanda bu notaların frekanslarını düşündüğümüzde do dan la ya kadar incelen bir ses düzeni görüyoruz. Bu nedenle büyük ihtimalle notalardır fakat bunların beyin dalgalarımıza etkisi nasıl olur bilemiyorum çünkü beta dalgaları daha yüksek frekanslı ve biz bu c c2 g a ile oynayarak dalganın yoğunluğunu veya herneyse onu değiştiriyoruz sanırım bu da gerçekten öğrenilmesi gereken bir detay bence. Umarım bir miktar yardımcı olmuşumdur. Bu seçimin beyin dalgalarımızda ne gibi bir değişiklik yapacağını da bilen bir arkadaş söylerse çok seviniriz hepimiz sanıyorum :)
MaxWawe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla