Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-08-2010, 02:07 PM   #2 (permalink)
master8566
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about
Standart Cevap: GERÇEĞİ GÖRMEK İÇİN NEYE İHTİYACIMIZ VAR!

Ne diyordu Cem Yılmaz ? Hani Hindistan'a gitmiş de guru demiş ya onlara "herşey sizin içinizde" diye... sevgi içinizde, mutluluk içinizde, 400 Euro vermişim... içinde içinde... KDV'si içinde... hahahaha...evet herşey içimizde ama nedense tarih boyunca o "içindekini" görebilenlerin sayısı birkaç yüz kişiyi geçememiş gibi görünüyor değil mi? Peygamberler, ermişler,dervişler,azizler falan, filan... ben merakla bakıyorum bir gün İstiklal caddesinde "içindeki" o ışığı hücrelerinden, gözlerinden, bedeninden etrafına ışık sütunları şeklinde yayan bir ermişle karşılaşacak mıyım diye... Türkiye'den Hindistan'a o kadar yolu bunu duymak için mi geldik yani ? neymiş efendim, "içinizde.. içinizde..." ulan 400 Euro verdik be... hahahaha
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla