Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-06-2010, 09:53 PM   #8 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: ben mutlu olamıyorum :(

Alıntı:
fairy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
suçluluk ve egoyu 1 hafta günde 7-8 saat kadar dinledim ve onunla ilgili etkiler gördüm ve nerdeyse 5 gündür de mutluluğu da ekleyim hepsii birlikte dinliyorum..

kimi arkadaşlar mutluluk telkininin bu kadar kısa sürede etki edeceğini ummazdım demiş hatta bir çoğu...ama ben de kıpırtı bile olmadı :(
Dinlemeye devam edin. Ayrıca forumdaki kişisel gelişim ve mutluluk ile ilgili olarak yer alan konuları okuyabilirsiniz. İnsana çok şey katıyor. Bir de bu kadar umutsuz olmayın. Olmuyor. Yapamıyorum diyorsunuz. Kıpırtı bile olmadı diyorsunuz. Kabul etmiş gibi görünüyorsunuz durumu. Telkinleri dinlemeye devam edin. Telkinlerden çok az kişi etki görmeyebiliyor. Ama siz daha yolun başındasınız. Anormal bir durum yok bana göre.

Sevgiler