Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-05-2010, 11:34 PM   #16 (permalink)
tülsüm
Teğmen

Tesekkür: 239
62 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tülsüm will become famous soon enoughtülsüm will become famous soon enough
Standart Cevap: (okuyun)biyokinezi

Alıntı:
talha002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben binlerce forum gezerek bu bilgileri topladım çok şey öğrendim ama bi gün islamiyette böyle şeylerin günah olduğunu öğrendim yoksa eskiden zamanı kontrol edebiliyodum şimdi sadece isteyenlere teknik felan veriyorum
öncelikle çok teşekkürler paylaşımınız için.şimdi benim bu yorumunuzdan anladığım kadarıyla siz bu işi biliyor fakat uygulamıyorsunuz.sebepte tamamen dini inançlarınıza dayanıyor.peki bişeyleri bilipte uygulamamak ne kadar etik.sonuçta biz bu dünyaya bişeyler öğrenmek için gönderilmedik mi?öğrendiklerimizi bizden sonra ki nesile bırakmak değilmidir amaç.bikere şunu çok iyi anladım siz uygulamıyorsunuz ama öğrenilmesinden yanasınız.örneğin ben bu konuyla ilgileniyorum.ama nasıl olacağı konusunda hiç bi fikrim yok.şimdi tarifi bilen bi kişiden duymak mı daha iyidir yoksa tarifi uygulamış deneyimlemiş kişiden mi.lütfen onca emeğinizi yabana atmayın. açıkçası ben bu konuda sizden bişeyler öğrenmek isterim.sevgiyle kalın iyiki varsınız.
tülsüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla