Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-05-2010, 02:05 PM   #1 (permalink)
Bluesky24
Albay
 
Üyelik tarihi: Dec 2008
Mesajlar: 145,988
Tesekkür: 45
92 Mesajinıza toplam 143 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bluesky24 will become famous soon enoughBluesky24 will become famous soon enough
Standart Diyabetlilere özel ayakkabı

Ayakkabı yüzünden büyük sıkıntı yaşayan şeker hastalarının derdine çare bulunduKonyalı bir firma diyabet hastalarına özel ayakkabı üretti. Konya'da kurulu bir ayakkabı firmasının sahibi Recep Yıldız, erkek ve kadın ayakkabısı üzerine üretim yaptıklarını, bir süre önce yaz aylarında terlemeyi önleyen klimalı ayakkabıları piyasaya sürdüklerini söyledi.

Şeker hastalarının ayakkabı yüzünden büyük sorun yaşadığını öğrendiklerini ve bu yönde araştırma yaptıklarını vurgulayan Yıldız, 'Diyabetliler, tırnak batması ve ayaklarında oluşan yaralar yüzünden sıkıntı yaşıyor. Şeker hastası oldukları için bu yaralar kolay kolay iyileşmiyor' dedi.

Şeker hastaları ve sağlıkçılar ile yaptıkları görüşmeler ve Ar-Ge çalışmaları sonucunda diyabetlilere yönelik özel ayakkabı ürettiklerini ifade eden Yıldız, şunları kaydetti:

'Ayakkabıda içinde ve dışında natürel deri ve bu deri arasında ısı koruyucu, yumuşaklık, rahatlık veren şok emici özelliğe sahip akıllı sünger kullanılmıştır. Bu özelliği ile ayakkabı, ülsere yol açan kötü huylu nasır, mantar oluşumunu, tırnak batmaları sonucu oluşacak rahatsızlıkları önlüyor. Uzun süre ayakta kalmaya bağlı olarak adale, kas ağrılarını ve varis oluşumunu engelliyor. Damar bozuklukları yüzünden meydana gelen ayak şişmelerinde kılcal damar tıkanmalarını önlüyor. Kan dolaşımı rahatsızlığı yüzünden ayak üşümelerine karşı iyi geliyor.'

Ayakkabılarının sağlıkçılardan da olumlu not aldığını dile getiren Yıldız, 'Ayakkabı piyasaya sürdüğümüzden bu yana yeni olmasına rağmen iyi talep görüyor. Bu ürünümüzün de önümüzdeki dönemde çok büyük ilgi görecek' dedi.

AA

Kaynak: saglik.gen.tr

 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bluesky24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla