Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-08-2008, 04:27 PM   #7 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: yardıma ihtiyacımız var

Alıntı:
nurhanza Nickli Üyeden Alıntı
canım benim çok saol, bende denedim, bakırköy manisa, belinden aşağısı yandı, aylarca hastanede kaldık ona baktım, ama çok ağır bir biçimde bana saldırıyor, yanında durduğumda kendimi çokkötü hissediyorum, hemen kaçıp uzaklaşmak istiyorum, önceleri sabrım sonsuzdu, ama artık sabrım hiç kalmadı bendede ciddi marazalar başladı, bizim doktorda onu yalnız bırak dibe vursun sen ona baktıkça içmeye devam eder dedi, yalnız bıraktım şimdilik, yatalak veya sağlıklı olmadan gitmeyi düşünmüyorum yanına, bunun ağırlığı altında büyümek yeterince kötü,

ablacıgım seni cok iyi anlıyorum hatta su an aglıyorum dunya bi sanal alem olsa idi rumuzum ayyasın oglu olurdu her hal :'( her gün asagılarlardı biz kurtulana kadar neler cekdik babam abimler daha kücükken alkol komasına girmiş öldürmeyen allah öldürmüyo diyye bi lafımız varya ablam
babam kafası guzelken üst gecitden gecmeye usenmiş üst gecidin yanından geçerken bi araba babama vurmus baba havalanmıs havadan arabanın on camına carpmıs araba bi daha vurmus baba 2 gün acilde kaldı 3 gün sonra olay yerine sormaya gitdigimizde babamın öldügün sanıyomus onca kaza geçirdi ve asıl kötü sey tüm mal varlıgını kaybetti bi dükkan bide sahibi oldugumuz bina :'( bu alkol denen sey o kadar kötüki allahım sifalar versin baban ve bi an evel bıraksın simdi mutluyuz o kadart mutluyuzki eve yeni geldim bak torunlarından baska bi şeyi düşünmüyo ona eski günlerisordugumuzda yaa of susun abartmayın ben öle biri degildim diyo abla sevgi her seye kadi gerçekden sevginin gücü her seyi yapıyo biz babamıza inandık bizim babamız güçlüü insan onu seviyorum alkol alsanada almasda ama almasa kendi saglıgı için iyi dedik ve bırakdırdık ama manisa gercekden ordaki hastane iyimiş annem refagat etti serumle tedavi ediyolar amatemede benden sonra tekrar kaldı orda bi kaç gün son şans dediler ordada simdi iyi ablam amatemin numarasını veriyimmi bi arayın ?
ben asla bırakamam dedigim****bırakdım amatemde .