Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-07-2008, 04:12 PM   #3446 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Alıntı:
aysegülll Nickli Üyeden Alıntı
o kadar net görülen korkumu bir türlü serbest bırakamıyorum tam hah işte aştım diyorum pat başladıgım yerdeyim korkumun içinden geçip özgürleşemiyorum redflowersım.çözücem ama ne zaman nasıl
Ayşegül'cüm anladığım kadarıyla bastırılmış korkulardan bahsediyorsun.Çalışmalarını yaparken korkunu kendinden ayrı tutmayı dene.Başka bir şekile sok korkunu.Kendinden ayır içine girmemeyi dene.Dışarıdan izle korktuğun andaki kendini.Hiç bir his,duygu ya da anlam yükleme.O anda yaşayan sen değilsin sen sadece seyircisin.Sonra kendine dön ve korkunun ana sebebine,başlangıç noktasına git.Başlangıç noktasında ki korkunun ilk anıyla yüzleş.NLP korku ve travmalar için biçilmiş kaftan benim için.Benim kaybetme korkum vardı.Sevdiklerimi kaybettiğimi düşünüp o an içinde yaşıyordum ve gerçek sanıyordum.Bu konu için (ve daha yüzlercesi)uzun yıllar tedavi gördüm ve ilaçlarla desteklendim.Ama şimdi her şeyin benim elimde olduğunu ve kendi hayatımda olan her şeyi benim yarattığımı bilince 'ne yapabilirim' i uyguladım.Sonuç inanılmaz oldu.Dilerim sende en yakın zamanda korkundan arınmada başarılı olursun.

Görmediğin düşmandan kork.Ama bildiğin,tanıdığın düşmanın her zaman bir yenilme korkusu vardır.Ve seni tanıdığım için söylüyorum yollarını bildikten sonra yapamayacağın hiç birşey yok.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla