Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-07-2008, 11:43 AM   #4 (permalink)
suzzy
Guest

Standart Ynt: GÜMÜŞ MOR ALEV ŞİFA ENERJİSİ INSIYESI

Alıntı:
reversi Nickli Üyeden Alıntı
gümüş mor alev şifa enerjisinin uyumlaması uzaktan yapılabilir mi?yapan kim,nasıl ulaşabiliriz?sevgi ile...
bu konuda hayal abla size yardımcı olbilir...biliyorsunuzdur belki kendisi reiki masterimiz...yakın zamanda gümüş mor aleve beni hayal abla uyumladı....bu güzel ve dönüştürücü enerjiye uzaktan insiye oldum ....

şu an bir çok şeyde rahatlıkla kullanabildiğim bir enerji... wave

reikide önemli olan niyettir zaten...niyetinizi net bir şekilde belirterek çeşitlendirebilirsiniz enerjinizi...

bende yeni yeni oturtmaya başladım... super

en güzel deneyimide geçenlerde kedimiz üzerinde kullanarak yaşadım...eşim yanlışlıkla kedimizin karnına kötü bir şekilde basmıştı... iç kanama olma durumu vardı...tabi önce veterineri aradı eşim...kedicik sürekli yatmaya başlamıştı...o canlı kedicikten eser kalmamıştı...

aklıma geldi birden...kediyi ellerimin arasına aldım...niyetimi yaptım...bu arada eşim telefonu kapatmıştı bana bakıyordu...ne yapıyorsun sen gibilerinden... dusun

ben sessizce reiki ve gma yı uygulamaya başladım...5 dk. kadar...sonrasında kediyi yatağına bıraktım...ama iyice baygınlaştı kedicik... eyvah ben ne yaptım...ölümünümü hızlandırdım acaba derken yaklaşık beş  on dk. sonra o baygın yatan kedicik hoppidi hoppidi oynamaya ve türlü yaramazlıklar yapmaya başlamıştı...eşim hala naaptın okuyup üfledinmi der bana...