Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2008, 04:56 PM   #4 (permalink)
emotional_ss
Teğmen

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
emotional_ss is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sestod'un günlüğü!......

teşekkür ederim... yazda internete çok sık giremiyorum ama yazmaya çalışacağım...

birkaç gün önce gündüz sürekli dinledim ve akşam başımda ağırlık hissi ve ağrı oldu. ama burada okuduklarımdan etkilenip psikolojik bir şey mi yoksa telkinin etkileri mi ayırt edemedim. ama bu şekilde yoğun dinlemeye maalesef diğer günler devam edemedim. günde 2 3 saat civarında dinleyebiliyorum. en kısa zamanda bir karar ile düzenli olarak dinlemeye başlamam gerekiyor.

merak ettiğim bir şey var. mesela başka müzik dinlerken bir taraftan da su sesi dinlesem olur mu?..

düzenli dinleyemesem de etkileri hissediyorum. mesela önceden çok sert tepki vereceğim ve yanlış şeyler söyleyerek haklıyken haksız duruma düşeceğim bir olay karşısında dün sadece iki cümle söyledim hissettiklerimi çok iyi anlatan ve geri çekildiğimde kendimi ifade etmiş, rahat bir halim vardı. hissettiklerimi karşımdakine anlatmıştım onu kırmamıştım ama beni üzdüğü için üzülmüştü. ve sonrasında karşımda laflarım karşısına savunmaya geçip üste çıkmaya çalışan bir insan yerine hatasını anlayan ve af dileyen birini gördüm... kırgınlığım geçiverdi... herkes mutlu şimdi.. küçücük bir tavır değişiklığiyle, sakinlikle...
emotional_ss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla