Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-04-2010, 09:38 PM   #4 (permalink)
kenann
Teğmen

kenann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 79
40 Mesajinıza toplam 185 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenann is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: En Basit Çakra Açma Yöntemleri

kendi başınıza çakra açmak pek doru olmayabilir.Bu konularda hakiki bir murşitten yardım almak en iyisi.böle bir imkanınızda yoksa iyi araştırıp öğrenip düzenli bir şekilde çakra açma yöntemlerinizi uygulayın.açma çalışmalarınızda hepsini açmaya çalışın sadece bir çakrayı açtım tmm bana bu yeter demeyin, oda tıkanır hiçbirini açamaz hale getirirsiniz, yani tekrar açmanızı zorlaştırır diyelim.çakralar açıldığında bunu çakra bölgenizde çok açık farkedersiniz.'Ağrıma, acıma...'Mesela bilinçli astral seyahate çıkarken üçüncü göz çakrasının bulunduğu yerin ağrıdığındanda bahsedilmiş.(astral seyahat yöntemlerinde)3. göz çakrası yüksek bilinçlilik uyandırır astral seyahatte dolaşırken 3.Göz çakramızla etrafı görebildiğimize inanmışımdır hep.Ayrıca obay arkadaşımızın sölediği yöntemleri uygulayabilirsiniz bu yöntemler her nekadarda saçma gibi gelse size gerçekten etkili yöntemlerdir, emin olun yalan yok.Fakat elinizi şöle şekillendirin 'OM' diyin gibi yöntemleri aman ha sakın yapmayın, düşünmeyin bile.Hele ard arda 'OM' demek sakıncalıdır, meditasyonda dahi.
kenann isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla