Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2008, 03:49 AM   #6 (permalink)
ametist
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: boşanan bi akrabam için yardım istiyorum .

bigci kötü bi durum cidden ama yapılması gereken biriken çöpü süpürüp atmak.11 sene az zmn değil ama daha sonra da öğrenebilirdi bunu kuzenin.söylemesi kolay yaşaması zor diceksin öyle ama sevenleri-dayanağı olunca insanın güçlenip ayağa daha güçlü kalkması daha çok kolay olur .ve senin kuzeninin en büyük dayanağı kızı sonra da sizlersiniz,yanında ağlama kızın bak söyliyim.öyle bi adamla zaten ne kadar yaşayabilirdi ki.gencecik kadın,ne insanlar karşısına çıkar evlenir,çocuğuna babalık yapacak gerçekten dürüst bi adam da çıkar,tekrar çocuk sahibi bile olur.boşver daha da cesaretlendirin destek olun,bak çocuğu da büyümeye başlamış,çalışır aslanlar gibi ayakta da kalır özlem.siz onu motive edin,kendine olan güvenini yitirmiştir kız ki bu çok normal,kolay değil hem aptal yerine konulmuş hem de kadınlık gururuyla oynanmış.valla yaşadığınız ortamı bilmiyorum ama bence özlemle konuş sen de bu konuda destek ol,bi işe girsin.hem sıkıntısı hafifler hem de kendi parasını kazanınca kendini güçlü hisseder.telkinleri de dinlesin bence .bak görürsün ,sorunlu saygı -sevgi barındırmayan bi evlilikten bin kat iyidir,yollarını ayırmak.çocukta sağlıksız bi ortamda büyümez .özlemi tebrik ediyorum son derece kişilikli davranıp ayrılık kararı aldığı için
kendine iyi bak kuzenin yanında falan ağlama,güçlü olun ki sizden güç alsın.
sevgilerle