Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2008, 12:59 AM   #2 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: boşanan bi akrabam için yardım istiyorum .

bigcicim yardım etmeyi istemen çok güzel bir davranış..

yalnız bu değişimi kendisi istemeli ve bu yolda emek vermeli..
yaşadığı süreç malesefki kolay olmayacak.. üzülecekte ağlayacakta.. ama en sonunda ne kadar doğru bir karar verdiğinin farkında olarak gücünü ortaya koyacak..
bu güçle tabiri caizse küllerinden yeniden doğacak..

ayrılık hikayeleri hoş olmasada yaşamlarımızda sık sık karşımıza çıkar..

bende boşanmış bir ailenin çocuğuyum ve şunu çok rahatlıkla söylüyorum
iyiki boşanmışlar..
her ikside çok farklı yapıda insanlar evlenmeleri tuhaf ama benim için bir araya gelmişler demekki diye düşünüyorum..

önemli olan annemin ve babamın boşandıktan sonraki evrede kendilerini yeniden toparlayarak yeni yaşamlarına merhaba diyebilmeleri..

bu dönemde en büyük destekçisi siz olacaksınız.. almış olduğu bu kararda onu destekleyerek yaşamına yeniden yön verebilmesine uygun bir dille destek olun..

mutluluk yaşamı algılama biçimidir.. yuvası yıkılırken elbette ondan lay lay laa diye bir durum bekleyemeyiz..
bırak üzüntüsünüde yaşasın ama bu durumun yaşam biçimi olmasını engellemek gerekir..
o noktada telkinleri burada önerdiğimiz gibi dinlemesini tavsiye edebilir toparlanmasına yardımcı olabilirsin..

acılarımız bizlere yarınlarımız için olgunlaşma fırsatı veren derslerimizdir..
gerçekten bunun bir ders olduğunu farkederek almamız gerekeni almalı ve yolumuza devam edebilecek kadar cesur olmalıyız..

sevgiler..