Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2008, 06:36 PM   #27 (permalink)
ametist
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Radyo Dj Özel Bölümü

Alıntı:
melodis Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
D(j)EFNE Nickli Üyeden Alıntı
meraba arkadaşlar çok uzun zamandır ne radyoda girdim ne foruma ama anladığım kadarıyla ben yokkne bazıları kıdemli üstad oluyo bazıları deneyimde bu lafım admine isterse beni ziplesin bu bir bir ikincisi daha ben 3 tane msn açık yetiştiremiyodum ve hiç bizaman örf adet gelenek ve göreneklere aykırı bir kelime kullanmadım nedeb bunları sölüyorum şarkılarımda müziklerimde mutluyumben telkin çalamam yapamam belki 5 tane oldu djlerimiz ama bu olmasın emek verdim bu foruma çok insan üye kazandırdım bu böle olamaz....olmasında.
ya ben pek bişey anlamadım keşke 3 msnden birini kapatıp öyle anlatsaydınız ne demek istediğinizi... dahada güzel bi anlatım olurdu.

süper özetlemişsin durumu melodiscim bu arada mümin avatarın pek üstadlığa yakışmıyo belirtmeden geçemicem ,bak rapçi uzaylın tasvip edilmedi sanırım