Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-04-2010, 10:23 PM   #8 (permalink)
blbck
Teğmen

blbck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 320
74 Mesajinıza toplam 338 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
blbck will become famous soon enoughblbck will become famous soon enough
Standart Cevap: çok kötüyüm

Alıntı:
naz78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şuan öyle kötüyüm ki anlatamam annem 5 yıl önce rahim kanseri olmuştu şükür atlattı kemoterapi aldı moral ve motivasyonla yendi ve bugün akciğerrinde birşeyler görünmüş ve ameliyat yada kemoteapi falan uygulanacakmış bilemiyorum tam olarak üzülmeyelim diye doğru dürüst bişey söylemediler ankaradalar şuan yarın netleşecek sanırım uzatmayayım sizlerden dualarınızı şifa göndermenizi istiyorum arkadaşlar lütfennn yarın na kadar bütün iyi enerjinizi annem için kulanırmısınız? buna çok ihtiyacı var kendini çok kötü hissediyor eminim ve uzaktayım yanında olup annem diye sarılmak istiyorumm erken yaşta evlendim hep uzak kaldım anacımdan doyamadım anneme ona doyamadan kaybetmek istemiyorummmmmmmm
kıyamam sana kötü şeyler düşünme. annen bir kere yendiyse bu hastalığı neden ikinci kez yenemesin ki? hem daha ne olduğu bile belli değilmiş.
bu günlerde geçecek.. Rabbim tüm şifa bekleyen kullarına içinde de annene şafi ismiyle şifa verir inşallah.
blbck isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla