Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-06-2008, 09:52 AM   #317 (permalink)
ZEYNEPAYY
Üsteğmen

Tesekkür: 0
88 Mesajinıza toplam 212 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEPAYY is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: 22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı...

Aslanlarım benm beee:))
Bir aslan miyav dedi minik kedi kükrediydi dimi:)))
Metin sen dünyanın bir ucunda olsan ve ben seni görsem yine konuşurum senle be kardeşim:))
eveeeeeeeet anca gelebildim çümkiiii işe başladıııım:))
bugün izinliyim şaşkın şimaniğim dünyaaaaaaaaaaaa güzelim tabe yaa her eve lazım benden dimi :))
ya şimdi nerden başlıcamı bilemiyorum çok kişi vardı o güüüün şaşkın herkesle tanışamadım konuşamadım ama harika bir gündü hepsi süpperdii teşekkür ederim hepinizize tek tek teeek:))
başta çılgın asiiii kediii iyiki geldin sensiz bi yanımız eksik olurdu inankiii pisim
hayal ablacım suzii sizi tanımak güceldi teşekkür..:)
keopss cınım kardeşim kusura bakma derslerini kaynattım az hakkını helal et :))
hani sana ve şimaniğime iş konusunda demiştimya böleee huzurlu bi işim olsun aman Allahım ertesi gün huzurlu rahat bi işim olduuu şok oldum Allahım ne temiz kalpliyim dimiiiiiiii wave :)))
Çiçeğim görüşelim sende her insanın hayatında olması gereken birisin :)
heleee o pamukkk prensesim varyaaa o mahzun dünya güzelim sana bişe sölimi seni haketmeyene fazla değer verme kaybedersin..bırak denize gitsin hayatın güzelleşsin
Biraz yorucu bi iş ya bu kadın milleti ne zor bişemiş beeeeeeee dusun Olcay arkadaşım yani şimdi benim patronum oldu kendisi bana senin insanlarla aran iyi elektiriğin güzel seni halkla ilişkiler gibi bi bölüme bak dedi aman Allahım bazı kadınlar kabuuuuuuuuuus:))))))))
Burası bir bayan kuaförü anam bütün menopozlar ha buraya geliyo sanki yaaaaaaaa olcay gülmekten yerlere yatıyo yaaa sen ne sandın kolaymı bu kadın milletini diye Allah öteki cinse kolaylık versin haketen:))))))))
Yinede gelen insanlara yani bayanlara güleryüzlü anlayışlı kibar yaklaşıyorum ya merak etmeyin inşalah menopozdan çıkarıcam bütün gayretimle:))))
oy ölecem yazarken aklıma bazıları geliyo gülüyorum yaaaaaaaaaa yazarken:))
hııı inşllah buraya yazdıklarımı okumazlar dusun :))
Atakan bey sizede çok teşekkür bizi böle şeker cici gücel arkadaşlarla tanışma ortamı güzel bir çatı kurduğunuz için sizede komacan teşekkürler
Neseee ben gideyim bugün izinliyim aslında çok şee yazmak vardı ama zamanım az arkadaşlarla gesmelere gidicem hepinze hayırlı günler dilerim...:)