Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-06-2008, 05:31 PM   #12 (permalink)
TR-ance
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about
Standart Ynt: TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam..

Alıntı:
kısmen Nickli Üyeden Alıntı
dün indirdim ve gece yatmadan 3 kez dinledim ,sonra telkine devam ettim.sabah biraz zor uyandım.her gün bu sırayı takip edicem.telkinlerle uygulanınca çifte kavrulmuş gibi bi etki yaratsa gerek (senin günlüğünden okuduğum kadarıyla)umarım iyi sonuçlar alırım,bakalım zaman ne göstericek.bi sorum olucak;bu çalışmanı belli kaynakları referans alarak uyguladığını düşünüyorum.bu mp3'ü neyi baz alarak yaptın?bu konu hakkında pek bilgim yok ama kendi yeteneklerin ya da isteklerini göz önünde bulundurarak hazırlanmış bi çalışma mı,yoksa telkinler gibi genele hitap ediyo mu?aydınlatırsan sevinirim .bu konularda fazla hassasım.en azından gönül rahatığıyla dinlerim.tekrar teşekkürler ,çalışmalarının-paylaşımlarının devamını bekliyorz .
bu arada konunun uzmanı olarak atakan beyin de fikrini öğrenmek gerekir diye düşünüyorum

sevgilerle ,sağlıcakla
SeLam..

Öncelikle Bir Kere DinLerseniz Uygundur Üç Kere Çokta GerekLi DeğiL Bence.. (Yatmadan Önce.. ) ÇaLışmalarımı BeLirLi Akademik VeriLerden Yardım Alarak Kendimde Deneyerek Yapıyorum.. Bu ÇaLışmayı Yapmamın Sebebi Telkinin OLumsuz Etkilerini Yaşamadan Etki Süresini Azaltmaktı Ve Kendimde BaşarıLı OLdum.. Daha Merak Ettiğiniz Var İse Cevaplamaya Hazırım.. Üyelerimizin GönüL RahatLığı ÖnemLi Benim İçin..

SevgiLer..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla