Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-04-2010, 09:31 AM   #6 (permalink)
Elektra
Guest

Standart Cevap: telepati mi, tesadüf mü?bilmiyorum ama korkutucu

Alıntı:
cymbella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar bugün çok ilginç bi olay oldu çok etkilendim sizlere anlatmak istedim.benim az buçuk eczane deneyimim var öğrenciyken yaz tatillerinde çalışırdım.zaman zaman işler sıkıştığında beni yardıma çağırırlar bu sabah da telefon ettiler ezgicim depoyu topparlıyoruz yardıma gelebilirmisin diye.neyse kalktım gittim kolilerdeki ilaçları raflara dizdik falan neyse bi tane ağrı kesici ilaç geldi elime ben bunu alabilirmiyim dedim ve kafamdan belki bi komşuya falan lazım olur diye bi düşünce geçiverdi.işim bitti eve gittim annemle bizim alt kat komşu bahçede oturuyorları komşu elindeki boş ilaç kutusunu gösterdi ezgi şu ilaç bana lazımdı paramız yok dedi ve eşinin para bulmaya gittiğini söyledi.bi romatizma ilacı ve içmediği zaman ağrıdan uyuyamadığını anlattı.ben orada çakılı kaldım resmen, dizlerim titremeye başladı.öyle bi şaşkınlk içindeydim ki tek yapabildiğim sanki bi büyü altındaymış gibi elimi çantama götürdüp eczaneden aldığım ilacı uzatmak oldu ellerim titreye titreye.kolilerce ilacın içinden gayr ihtiyari seçtiğim ilaç aynı ilaç aynı miligram.şimdi bu bi telepatimidir yoksa komşumuzun parası oladığı için ve kesinlikle ilaca ihtiyacı olduğu için bi çekim mi uyguladı anlayamadım tesadüf mü acaba.ama okadar ilaç arasından neden bi antiromatizmal neden o ilaç neden o miligram. beni hayatım boyunca en çok şaşırtan olaydı diyebilirim hala düşündükçe hayret ediyorum hatta bayaa da bi korkutucu buluyorum.düşünmemeye çalıştıkça aklıma geliyor yine korkuyorum
Gerçekten ilginç :) Fakat bu telepati değil. Komşun çekim yasasından yararlanmış ya da şanslıymış diyebilirim.Sevgilerle...