Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-04-2010, 12:44 PM   #10 (permalink)
maviinci
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: Gündeminizdeki en önemli konu nedir?

Hemenn cevaplayayımm

Seni neler değerli hissettirir?

İnsanlarla konuşmak, sohbet etmek, bana herhangi birinin değer verdiğini hissetmem

Kendini nasıl tanımlıyorsun sen kimsin?

Ben hayatını değiştirmek üzere yola çıkmış, bu yolda Rabb'inin verdiği fırsatları değerlendirmeye çalışan; assla pes etmeyen, kötü hisleri hapsetmemiş; özgür bırakmış, geç de olsa birşeylerin farkına varmış, hâlâ da varmaya çalışan biriyimm Aynı zamanda içimdeki çocuğu tekrardan canlandırmak ve yeniden heyecanını kazanmak isteyen, bunun için de azımsanamayacak çalışmalarda bulunan; emeklerinin boşa gitmeyeceğine inanan mutlu, huzurlu, hayat onun için çooookk güzel olan biriyim

Çevrendekilerin sana verdikleri değerle ilgili varsayımların nelerdir?

Uzun vadede bana değer vermeyen insanların arasında kendime zorla yer açtım; dolayısıyla çevremdeki kötü olarak nitelendirdiklerimin benim üzerimde bir hakları yok, iyi insanlarla karşılaşıyorum son zamanlarda, benim için iyiliğin tanımı bir güzel yüz, tebessüm.
. Benden bunu esirgemeyene herşeyimi verir, herşeyimle yardım etmeye çalışırım. Yeter ki durduk yere terslemesinler, haketmediğimi düşündüğüm bir şeyi bana yapmasınlar. Bunun bir duygu durum bozukluğu olduğundan bahsetti, psikolog. Düşüncelerinin farkına var, dedi. O da insan, onun da sinirlendiği anlar olabilir, dedi. Ben de normal bir durumda agresifleşip hayata küseceğim bir olaya daha farklı bakıp kendi lehime çevirdim, aynı zamanda karşımdakini de mutlu ettim :):):)

Sence değerli bir insanın nitelik ve özellikleri neler olmalıdır?

Yalnızlıktan korkmamalı. . Hayata, her şeye gülümseyerek bakabilmeli. Sevgiyle kendini her an daha da güçlendirmeli. . Hiçbir şey, onu olumsuz etkileyememeli. etkilese bile bunu hemenncecik değiştirmeyi bilebilmelii :)

Hayatının tüm sorumluluğunu alsaydın nasıl hisseder neler yapardın?

Kendi ayaklarım üzerinde durabileceğimden emin olduğum için daha da güçlenir; hem kendim, hem de başkaları için hayatı daha da güzelleştirmeye çalışırdım. Nefret ettiğim para yı hem başkalarına, hem de bana iyi gelecek; herkesi mutlu etmeye yarayacak şeyler için kullanırdım. Çizdiğim yolda başkalarının da yürümesi için sağlam bir şekilde çizerdim :) Öyyle de yapacağııııımm
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla