Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-04-2010, 08:12 PM   #5 (permalink)
maviinci
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: Gündeminizdeki en önemli konu nedir?

"Sorun"un tanımı; Bipolar Bozukluk

"Sorun"uma bir isim versem "ne" olurdu; SIKI DOST'UM :D

Benim için ne anlam ifade ediyor; Hayatımın % 60'sini mahfeden birşey

Sorunla ilgili kişiler kimler; Benim düşünce sistemim ve hayatıma girip beni dolaylı yahut direkt olarak olumsuz etkilemiş istisnasız herkes

Bu sorun beni hangi/ne durumda tutuyor; Lunaparklardaki kamikazeler gibi sürekli farklı hallerde tutuyor; hep değişik duygusal durumlara sürüklüyor.

Olası çözümler ne/nelerdir? Henüz başladığım Lithuril ve psikoterapi; ayrıca artık kendime değer vermeye karar vermek. Aslında 2. sine daha önce karar vermiş biri olarak uzun zaman sonra kendime değer vermediğimi; diğer insanları kendimi sabitlediğim değerimden daha değersiz yapmaya çalıştığımı farkettim. Doğal olarak çevremdekileri soğutuyor, kendi kendimi üzüyordum. Şu an az da olsa farkına varmış biri olarak geç olmadan bunu değiştirmek istiyorum, çünkü ben de gülmeyi hakediyorum Teşekkürler, Mert Abi
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla