Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-03-2010, 02:37 PM   #22 (permalink)
doremifasolasi
Teğmen

doremifasolasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 525
131 Mesajinıza toplam 687 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doremifasolasi is an unknown quantity at this point
Unhappy Cevap: Telekült Kardeşliği

Alıntı:
Turhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Katılacak olanlar arkadaşlar dileğini bildirsin ne kadar acil olduğunu bildirsin çünkü her hafta sadece bir kişi için çalışabileceğiz. Dileği ihtiyacı acil olanları öne alabiliriz. kimseninki acil değilse benden başlarız :) Ben bu gece metni hazırlarım sabahtan itibaren alabilirsiniz. akşam 10:30 da da herkes 5 defa aynı metni okuyacak. metni okumak için 5 dk yanlız kalabileceğiniz bir ortamı önceden ayarlarsanız daha güzerel olur.

ben öncelikli olabilir miyim?

aşağıdaki dilek eşimin dileğidir..
bizim bir kızımız oldu tam üç ay yedi günlük ve gece uyanmaları hem benim için hem eşim için hem de çocuk için bir işkenceye dönüşüyor. çünkü ben çok zor uyanıyormuşum ve aşırı tahammülsüz bir halde oluyormuşum.

EŞİMİN DİLEĞİ: BENİM UYKUSU ÇABUK DAĞILAN VE AİLESİNE GECELERİ DE GÜNDÜZLERİ OLDUĞU GİBİ ŞAHANE YAKLAŞAN BİRİ OLMAM. AMİN

Eşim haklı aslında çocuğa karşı bile çok fazla tolerans gösteremiyorum. onun için ben izniniz olursa öncelik istiyorum.
üniversitede hocalarımız erken evlenin hem babalık rolünü iy oynamak için enerjiniz olur. hem de torun sevgisini erken tadar benim gibi bekleyip durmazsınız demişti.