Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-03-2010, 01:05 PM   #12 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Hayatımı dengelemek ve hiçbirşeyden geri kalmamak istiyorum..

Haklısın tabiki içten dışa gelişmek doğru bir karar olmuş. Bende kötü bir iş deneyiminden sonra iş hayatından soğumuştum, 9 ay dinlendikten sonra ki o arada işde aradım ve inanıyordum rahat edeceğim bir iş ortamım olacak ve seveceğim birde erken eve dönebileceğim diye. Secret yani çekim yasası yaptım imgeledim ve inanılmaz bir fırsat abimin kapısını çaldı oda bana iş teklif etti:) sonunda kendi işimde çalışıyorum. Aylar öncesinde bankada çalışırken imgelemiştim 1 ay sonrada öyle şeyler olduki istifa etmek zorunda kalmıştım ama iyide olmuştu. Resmen kafayı yedirtmişlerdi. Özel çok zor ama öyle iş alanları varki burada çalışanların birçoğu eminim özelde de çalışsalara memnunlar hayatlarından. Sevdiğin işi yapman önemli bunu herkes söyler ama öyle. Bankadayken kendi kendime dedim ben bu işten ayrılacağım abimlerle çalışacağım dedim. Aynen bu böyle olsun diye bir cümle sarfettikten sonra çok güçlü bir şekilde bunun olacağına inandım ve unuttum. 9 ay sonra oldu ama oldu. Zaten o 9 aylık boşluğuda dilemiştim oda çekim yasası. Dinlenmiş ve kendimi tanımış olmuştum. Ben eminim sen o dediğin tüm zorlukların üstesinden geleceksin. Seninde başın sağolsun bu arada. İçten dışa en kısa zamanda dileklerinin gerçekleşeceğini biliyor ve inanıyorum buna sevgiler. İyiki varsın;)
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla