Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-12-2009, 02:03 PM   #6 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Dilerim ki 2010...........

Sevgili 2010' cum ben de senden aşk diliyorum, bir annenin çocuğuna hissettiği aşk kadar katıksız ve koşulsuz olsun, her insanın dışarıda aradıklarını aslında içlerinde olduklarını farketmesini diliyorum, bu yıl da biliyorum 2009 da olduğu gibi hep doğru insanlarla karşılaştıracaksın beni bunun için sana şimdiden teşekkür ediyorum, senden karşımızdaki insanları kulağımızla değil yüreğimizle dinleyebilmemizi öğretmeni istiyorum, kolay dersler çıkar önümüze zorla sınama, öyle bir yıl olsun ki 2011 e girerken ah şu olsun bu yıl demeyelim hepsi gerçekleşmiş olsun, tüm güzellikler hayatımıza girmiş olsun, başımız dönsün mutluluktan heyecandan, herkes sevsin kendisini ve iyilik için çalışsın beklentisiz ama alsın karşılığını da alınca da sevinsin, paylaşımların bol olduğu bir yıl olarak geç bu sayfalara, hepimiz bilelim ne istediğimizi ve ne yapmamız gerektiğini..

Sağlığımız, keyfimiz yerinde olsun, bir boy daha büyük cüzdana ihtiyacımız olsun bu yıl, karar vermemiz gerektiğinde doğru seçimleri yapmamızı sağla, kırmasın kimse karşısındakini bilsin ki aslında karşısındaki kendisi, doğru olanı yaşamamızı sağla, yanlışlar yapsakta kendimizi affedebilme gücünü ver bize..

Ve tüm dilediğimiz dileklerin aslında elimizi uzatmamızla erişebileceğimizin farkındalığını yaşat, isteklerimiz senden değil kendimizden bunun bilincine erişebileceğimiz bir yıl ol bize..

Tazeliğinle doldur 365 günümüzü, her sabah seni yaşamak için huzurla kalkalım yataklarımızdan, akşam yatarken dolsun sayfalarımız o gün kendimiz için yaptığımız şeylerle ve güzelliklerle, herkesin yüzü ışıl ışıl olsun ruhları gibi, içleri karamsarlıkla dolduğu zaman yaşıyor olabilmenin sonsuz hazzını anımsasın herkes, her şeyin bir gülümsemeyle başladığını unutturma bu yıl da, şükretmenin ve affetmenin rahatlığını kazı zihnimize, gereksiz yüklerimizden kurtulmamız için doğru fırsatları görmemizi sağla..

Ve hoş gel hayatımıza..

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla