Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-11-2009, 12:17 AM   #10 (permalink)
master8566
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about
Standart Cevap: Domuz giribi hakkinda!

Evet maalesef insanlık bir kez daha büyük bir tuzağa düşürülmek isteniyor bu domuz gribi aşısıyla.Ben de bizzat bir uzman doktordan bu domuz gribi aşısının çok büyük bir felç riski içerdiğini ve o felce uğramaktansa gripten ölmenin tercih edilmesi gerektiğini söyledi adam ,kendisi de herkesi uyarıyormuş bu konuda...Başbakanın ekranlara çıkıp "ben olmuyorum ailem de olmayacak" demesi az sayıdaki önemli bir göstergelerdendir.Büyük bazı ilaç şirketlerinin insanlığı tuzağa düşüren kan emici unsurların başında geldiklerini es geçemeyiz.Bunlar örneğin kanser konusunda insanlığı büyük bir tuzağa düşürmüşlerdir.Wilhelm Reich kansere çare bulduğu için öldürülen doktorlardan biridir mesela.Bunun gibi birçok örnek var.Ama bunlar öyle büyük ve heryere kolları uzanan organizasyonlardır ki petrol ve silah şirketleriyle beraber dünya üstünde devlet yıkar devlet kurarlar,yani bunlarla başedemezsiniz.Ramtha'nın Tiranların Son Valsi'ni okuyanlar ne demek istediğimi çok net anlamışlardır.Bunlarla başa çıkmanın tek çaresi bedemizin ve ruhumuzun bize Allah tarafından verildiğini ve Tanrısal varlıklar olduğumuzu heran bilerek tekamül etmek ve çekim yasasını kullanarak kendi bedenimizi ve çevremizi güvenli hale getirmektir.Çünkü terör kelimesi,biliyorsunuz "korku" anlamındadır ve bunların yarattıkları terörün ilk etkisi akıllarda kendini göstermek üzere tohum vermektedir.
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla