Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-06-2008, 07:21 PM   #4 (permalink)
meryemi
Üsteğmen

Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 101 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meryemi is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: gel git durumlar

[b][color=darkblue]merhaba asalett,

aynı şekilde bugün bende agresife bağladım... öncesinde iyiyiydim...
telkinleri dinliyorum ama çok gergindim...

haksızlık değildi yalnız benim sinirlendiklerim, ona buna herşeye kızdım kaşlarım hep aşağıdaydı...

biraz ney dinleyerek uyudum da yeni geldim kendime...

şimdi iyiyim şükür...

buda telkinlerin bi yan etkisi olabilir mi acaba?? bi fikrim yokkk

sabah hayal ablanın meditasyononu da dinledim o zaman iyiydim ama sonra sonra soldan soldan uğradılar bana...

Alıntı:
Asalett Nickli Üyeden Alıntı
evet insan yakalayınca kaybetmek istemiyor kaybedince çok sinşrli ve gergin oluyorsun niye kafama geliyor bunlar diyorsun düşümğyosun bir bakmışsın filmin tekrarı gibi beynin sürekli üretiyo öfke halinde ve eskisi gibi oldum diyosun daha çok sinileniyosun kabullenemiyosun yaşadığın olay beninde tekrarlanıp duruyor sabaha hatta ertesi güne kadar dışarı çıkıyosun biraz dağıtıyosun ama tam silinmiyo bir kere sarsılmışsn mücadele veriyosun
hah işte bende öyle oldum sandım bugün, ama uyudum uyandım iyi oldum... bir nacizane tavsiye de benden..
sizde iyi olduğununuza, iyi olacağına inanın bence... değilse hemen pes etmek yada yılgınlık göstermek olumlu değişme yönündeki hızınızı etkiler... içsel olarak bunu telkin edin kendinize...

değilse......