Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-10-2009, 11:48 PM   #3 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: DÜŞÜNCE ŞEMALARI

paylaşım için teşekkür ederim... :)
bu yazı sayesinde kendimde olan birtakım yanlışları daha iyi farketmiş oldum...bazı maddeleri de yakınımdaki insanların sık sık yaptığını farkettim..
bunların neler olduğunu tek tek uzun uzun yazma gereği görmüyorum ancak kendimle ilgili yanlışlar içinde en çarpıcı olduğunu farkettiğim şey kesinlikle sonuncu maddedeki...yani 15. madde...
evet ben bu yanlışı hayatımın her alanında sıkça yapıyorum malesef...ve bu sorunun kaynağını bulup çözmek istiyorum..
sanırım kaynağı geçmişte beklediğim yeterli sevgiyi alamamış olmam ve bunun açığını şu an karşıma çıkan insanların doldurmasını beklemem...ve bunu yapmaları için onlara iyilikler yaparak yatırımda bulunmam....ve karşılığını göremeyince anormal derecede sinirlenmem....galiba bunun altında kendine güvensizlik ve sevgi görmemek yatıyor...
inşallah bu site sayesinde bunları aşmayı düşünüyorum :)
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla