Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-05-2008, 01:49 AM   #18 (permalink)
maxim
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road
Standart Ynt: Panik Atak Korkusu

bende bu tür sorunlar yaşamıştım hatta son bir hafta önce yine buna benzer bir durum yaşadım daha önce yaşadığım korku,endişe çok baskındı ve ne yapsam atamıyordum devamlı devamlı aynı döngü,çıkmaya çalıştıkça,bocaladıkça batıyorsun bataklık gibi..en son nereye kadar bata bilirsin ki? işte çözüm...sorunun karşısında durun ve ona ne olacak deyin...şaşırıyor söyle olacak böyle olacak sana en kötü senaryoyu yaşatıyor....yine orada dur ve deki eeeeeeee....!bu sefer başka bir şey bulacak öyle olacak yok yok böyle olacak senaryo değişiyor en kötü şeklinde....daha ne çıkaracaksın diye sorun kendisine artık bundan vazgeçmesini söyleyin.......
oda sana diyecek ki bana biraz baskı yaptın hatırlıyormusun bende bu yüzden korktum......
yani kendinize bir müddet baskı uygularsanız şartlanma gibi,bu durumu yaşıyorsunuz dikkat edin ve düşünün ne zaman baskı uyguladınız kendinize olmasını istediğiniz bir olay için kendinize baskı yaparsanız bu durumla karşılaşıyorsunuz bu ilk başta göğüs kısmınızda bir daralmayla başlıyor nefes aldığınızda size engel olan bir şey farmış gibi hislerinizde ve duygularınızda olumsuz bir durumu yaşıyorsunuz sonra oda size tepki veriyor...ben böyle keşfettim......
sevgiyle kalın........
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla