Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-05-2008, 03:00 PM   #5 (permalink)
ekinoksal

Tesekkür: 0
13 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ekinoksal is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: KUMAR BAĞIMLILARI GERÇEKTE PARALARINI DEĞİL, HAYATLARINI RİSKE ATARLAR

Alıntı:
kamil5 Nickli Üyeden Alıntı
hayır kumara zaman ayıran biri boş birisidir. çevremde de bunlara tanık oldum.
sizin bu kanıya varmanız için geçerli bir nedeniniz olabilir ancak Atakan beyinde dediği gibi bu bir hastalıktır ve malesef bu hastalığa yakalananların sayısı hiçte azımsanacak kadar değildir. Ben kumar illetine en yakından tanık olanlardan biriyim. Malesef eşim 4 yıl önce düştüğü kredi kartı batağından çıkmanın tek yolunun bu olduğunu düşünüyordu ancak gün gün sosyalliğini yitirmesinden ve benimle çocuklarının saygısını yitirmekten öte gitmediğini anlayamayacak kadar bağımlı oldu. ekonomik durumumuzun çok iyi olmaması nedeniyle yüksek meblalar yatıramadı ancak harcadığı zamanı ve enerjiyi başka bir iş için harcasaydı emin olun şu anda çok zengin olabilirdik. ve eşim aslında boş bir insan değildir. borçlarının ödendiği takdirde birdaha oynamıyacağına yemin ediyor ve o gün çok yakın ama yinede ben sözüne güvenemiyorum ne yazık ki.
ekinoksal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla