Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-07-2009, 03:12 AM   #48 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Rüyalar gerçek olursa....

Alıntı:
asiyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya güzel ruyalarınız var. Çok güzel. Benim hiç gerçekleşen ruyam olmadı. Belki de olmuştur ama ben hatırlamadığım için bilmiyorum. Ama istediğim şeyleri, özlediğim insanları ve sevdiğim her şeyi ruyamda görüp mutlu oluyorum. Hem de nasıl bir mutluluk! Sanki gerçekmiş gibi...
Asiyahçım işte bak rüya melekleri seni mutlu etmek için,nasıl çalışıyorlar.Ben de üzgün olduğum zaman rahmetli babam rüyamda komiklikler yapar, güldürür.tam gülerken uyanırım.bir bakarım yok yanımda.hayattaykende benim üzüldüğüme hiç dayanamazdı.melekler sevdiğimiz insanların şeklinde rüyamıza girerlermiş.tereddütte olduğum bir iş varsa mutlaka uyarır.rüyalarımızın bizi şifalandırdğına inanıyorum..sevgiler...