Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-06-2009, 11:40 AM   #3 (permalink)
Pamukk
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Cevap: michael jackson öldü :(

İlkokuldan beri bütün albümlerini almışlığım vardır..O benim çocukluğumun ve gençliğimin bir dönemiydi..Her zaman çok güzel bir ruhu olduğunu hissettim..Bir çok Sosyal Sorumluluk projesine katıldı..(Heal the World,ve çocuklarla ilgili olan projeler)
Hakkında çıkan bir çok dedikodu ve dava oldu ,ben hiçbirine inanmadım ve komplo olduklarını düşündüm..Türkiye'deki 1993 tarihli konseri için ülkemize getiren Ahmet San'ın onu yakınen tanıdığı ve söylediği gibi " Hiç büyümeyen 10 yaşında bir çocuğun kalbine sahipti"..Şöhretin bedelinin çoğunlukla medya acımasızca ödetti..Yapılan o kadar proje,sosyal çalışmalar ve güzel bir kalp atılan çamurların altında kaldı..Sonuçta sahip olunan ölümcül bir hastalığı ve baskıya maruz kalan yıpranmış bozulmuş bir psikoloji vardı..Herzaman ne kadar insanlar tek taraflı bakmaya ,kendi açılarından olayları yorumlamaya girişimlidirler değil mi,ne kadar kolaydır "ama o da şöyle yaptı ama böyle yaptı demek....?(özellikle medya ve kamuoyu)Acaba onu bu psikolojiye ve hastalıklara sahip olmaya uğraştıgımız arınma çalışması Ho'P da oldugu gibi hayranları da dahil hiç mi kimsenin payı yok..?Gidişiyle benim de gençliğimin ve çocukuluğumun o döneminin kapandığını hissediyorum..Bende iz bıraktığı hayatı için ona teşekkür ediyorum ve sevgi bıraktıgı hayatını kutluyorum..Bu dünyadan ayrıldıgımızda hayatın karmasına kattığımız sadece 2 şey var,güzel bir isim ve bizi sevenlerin bizi hatırlayınca hissetikleri sevgi enerjisi oluyor..

Yıllar önce yazdığı bir şarkı vardı ;Man In The Mirror (Aynadaki Adam) , sözlerini çok anlamlı buluyorum ve eklemek istiyorum izninizle..

Sevgiyle...

Aynadaki Adam

Bir değişiklik yapacağım
Hayatımda ilk defa.
Gerçekten iyi hissettirecek..
Bir fark yaratacak..
O doğru olacak.

Yakasını çevirdiğimde
Favori kış paltomun
Bu rüzgar benim aklımda eser.
Caddelerde çocukları görürüm.
Yeterli yiyecekleri olmayan.
Ben kimim kör olan?
İhtiyaçlarını görmez rolü oynayan.

Bir yaz ihmali
Bir kırık şişe kapağı
Ve bir insan ruhu.
Rüzgarda birbirlerini izlerler bilirsin.
Çünkü gidecek hiçbir yerleri yok.
Bu sebepten seni tanımak istiyorum.
Aynadaki adamla başlıyorum.
Ondan tutumunu değiştirmesini rica ediyorum.
Ve hiçbir mesaj daha açık olamaz.
Dünyayı daha iyi bir yer yapmak istiyorsan,
Kendine bir bak ve bir değişim yap.

Ben kendime dönük bir çeşit aşkın kurbanıyım.
Farkına varma vakti.
Evsizler var, kira için bir kuruşu olmayan.
Gerçekten O ben olabilirmiyim?
Onlar yalnız değilmiş gibi yapan.

Bir hallaç derince bir iz bıraktı.
Birilerinin kalbi kırık.
Ve bir yıkanmış hayal
Onlar rüzgarın modelini izliyorlar.
Bu yüzden gidecek bir yerleri yok.
Bu sebepten kendimle başlıyorum.
Aynadaki adamla başlıyorum.
Tutumunu değiştirmesini rica ediyorum.
Ve hiçbir mesaj daha açık olamaz.
Dünyayı daha iyi bir yer yapmak istiyorsan,
Kendine bir bak ve bir değişim yap.

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline