Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-06-2009, 11:43 PM   #8 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:
gülpor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sudemcim sen harikasın,çok iyi yapmışsın ,buda demek oluyoki senin tecrübelerinden daha çok faydalanabilcez...ben aslında şu iki nokta konusu ile ilgili soru sorcam sana ;yapılış şeklini doğru anlamışmıyım diyee...şimdiii,kendimizle ilgili bir konu var ve bununla ilgili 2 nokta yapcaz mesela...ilk nokta kendimiz yani şu anki halimiz ,ikinci noktada niyetimizle ilgili olmak istediğimiz durummu...bu niyeti enerji ile doldurup,imgeleyip serbest bırakcaz dimii...yani olmasını istediğimiz niyetimizi 2 noktayı bulduktan sonramı düşüncez ,imgeliycez ve serbest bırakcaz...bumudur Sudemsuper
gülporcum sen de harikasın bana hep pozitif enerji veriyorsun inan ...