Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-06-2009, 11:40 PM   #7 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:
alestason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
buna çok sevindim.iki nokta deneyimlerini okumak çok keyifliydi.
aslında teknik olarak çok iyi bildiğimi hissediyorum masa üstünde yaptığımda titreşimi bende daha iyi algılıyorum sanırım ben imgelemede bira başarısızım ve henüz hayatıma çekebildiğim bir şeyler yok.
benim sorulacak sorum şimdilik yok :)
bu konuda paklaşımlarını okumaktan mutlu olacağım.
canım benim hepimizin sorunu hayal kurmak çocukluğumuzdan beri hayal kurmaya sanki korkar gibiyiz, halbuki yaradanımız ne istersek veriyor hazinesinde o kadar çok ki biz istemeye korkuyoruz...gerçekçi olacağız diye nereden gelecek olur mu hiç diyerek, baskı altına alıyoruz kendimizi...ben de hayal kurma özürlüsüydüm..kuntum düşünce tekniği ile hayal dünyam gelişti..meğer ne kadar güzel bir hayal gücüm varmış...Bazen gülüyorum kendime...meditasyonlarda ki başarı da buna dayanıyor...gözlerini kapattığın anda neyi istiyorsan gözünde canlandır.olmasını istediğini önce resmini çiz.sonra bu olayı zihninde olmuş gözlerinde canlandır..ses koku ayrıntı sonra şahane oluyor mutlu oluyorsun ayrıca...iki noktada bağlantı esnasında yapacaksın bunları..