Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-06-2009, 11:31 PM   #6 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:
aquariel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Sudem,
Turkiye'ye gelince kitabi alacagim ama senin anlattiklarin ve arkadaslarin yorumlari ile neredeyse ogrenmek uzereyim. Bugun biraz ugrastim bakalim sonuc ne olacak.
Bilgiler paylastikca daha iyi ogrenilir ve cogalirmis. Bizimle paylasip, yardimci oldugun icin binlerce tsk'ler. Eline, emegine, yuregine saglik...
canım kitaba pek takılma, ben kitabı okumadan yapmaya başladım.yani alamadım diye üzülme.inan kitaptan birşey anlamadım...önemli olan hayal gücü imgeleme...mesela koku sesler aklında kalıcı şekiller esprili birşey düşünebilirsin.ayrıntılar çok önemli...geçenbir arkadaşın oğlu Antalyada restoran açmış pek gelen yok ne yapayım dedi.hemen imgeleme yapmasını söyledim.içi dolmuş oturacak yer kalmamış..çok yorulduklarını eşiyle oğluyla telefonda konuştuklarını...hatta bundan şikayetçi olduklarını akşam eve geldiklerinde ayaklarına tuzlu su koyduğunu gözünde canlandır.çok güldü bu kadar ayrıntıya ne gerek var...diye ama çok faydasını görüyor şimdi...normalde bile ben bir şey istediğimde mutlaka olmuş halini düşünürüm.hatta komik şeyler bulurum..hepsi de oldu...ama bir defada olmuyor bazen...yapıp bırak birkaç kez sonra gerçeği olunca kıs kıs gülüyorsun..diyorsun ki tam düşündüğüm gibi...iki nokta olması şart değil...