Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2009, 01:52 PM   #39 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Seminer Ücretleri İle İlgili

Alıntı:
steelheart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aslında siz de anlatmaya çalıştığım noktaya değinmişsiniz. maaşı 450 lira olan bir birey için seminerin lüx veya elit kesime hitap eden bir uygulama olduğu düşünülebilir mi sizce?
geliri düşük olan kişilere yönelik olduğu kanısında mısınız ?

artık sitenin moderatör arkadaşlarından birkaç cevap bekliyorum. aksi halde birkaç arkadaşın yorumlarından dolayı farklı şeyler gelmeye başlıyor aklıma.
sevgili seelheart, biraz önyargılı davranıyorsun.inanın ben de oğlumu çok param oldğu için göndermedim.aslında çok zor durumdaydım.seminer paralarını dahi zor ayarladık.bunu samimiyetle söylüyorum.büyük bir kredi geri ödemem vardı.inan o seminerlerden kısa bir süre sonra borcumu kapattım.çok isteyince nasıl oluyorsa kendimi seminerde buldum.şanal beyin bir sözü var gerçekten istersen oluyor.aslında maddi durumu bizim gibi zorluk çekenler ne yapıp edip gitmeli borç para alın gidin diyorum herkese,çünkü geri dönüşü bize çok fazla.bu tür seminer ve çalışmalar aslında çok pahalı.seminerin amacı çalışmalara gelemeyenlerde faydalansın.yani daha çok insan gelsin.fiata gelince herşeyin bir bedeli var.onlar da bilgileini paylaşıyorlar.kolay değil yıllarını veriorlar.gidemeyecek biri varsa o da bendim.borç para bulup gitsinle inanın o paralar katlanarak geri dönecek garanti veriyorum.ben yaşadım bunu
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla