Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-05-2009, 12:23 AM   #6 (permalink)
Siyahça
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of
Standart Cevap: ESKİ ARKADAŞLARIMLA GÖRÜŞMEK İSTEMİYORUM:(

konuyu açan arkadaşa hitaben;
eski arkadaşlarımla ben de çok görüşmek istemiyorum..ailemle de çok görüşmüyorum zaten...aslına bakarsan eski arkadaşım pek yok...eeennn uzun süreli dostluk kurduğum arkadaşım bundan birkaç ay önce görev yaptığım okulun numerosunu bulup aramış, ağladı telefonda, seni çok merak ettim diye...ona söz verdim hemen o akşam bir mektupla başımdan geçenleri anlatacağıma...öldürüldüğümü falan düşünmüş yazık...ama hüff nasıl kızıyorum kendime, mektubu haalaa yazmadım...
yaw o değil de arkadaşlar, ben hangi konuyu okusam kendimin bir garip birşey olduğuna daha çok inanıyorum! sevgi çok, vallahi seviyorum herkesi, ama vefa niye yok, niye özleyemiyoyum bir türlü anlamıyorum! çok canımı sıkıyor bu...içime şeytan mı kaçtı nedir?!!

yeni gelen, şirin motorcu arkideşe hitaben;
arkadaşım müziği dinledim, valla güzeldi...ben onun ilk halini de çok severdim...sertab erenerin sesi çok hoşuma gider zaten...
benim müzikle diyaloğum da bir garip desem, bilmem ki demesem mi?
bundan birkaç birkaç yıl önce asla dinlemem dediğim rap müziğin hayranı bir çocukceğiz vardı...çok severdim bu çocuğu...hala severim, ama görüşmüom () işte onun sayesinde ben birden rap müziği sevmeye başladım! benim facebook sayfamda metal müzik seven bir çocukceğiz var şimdi...esprilerini, hayatı hafife alışını falan seviyorum...tesadüfen bir yerde ben hayko cepkin severim dedim diye o beni metalci, bir kediseverler sitesinde kedisinden garip bahsetti diye ben de onu satanik sandımk..(yazım hatası değil, sadece karar veremedim.)işte o çocukceğizin yüzü suyu hürmetine de metal müziği sevmeye çalıştım ama....
yaw müzikte sorun yok, sorun bende...benden geçmiş artık, yaşlandım, başım götürmüyor vs...ne zaman metal birşey duysam annemle babanın yüksek sesli muhabbetleri geliyor aklıma! bak, o dönemde melankolik abimle aynı odayı zoraki paylaşmanın tesiriyle arabesk müziği bile sevmiştim...

off arkadaşım ya, yarama dokandın şimdi, vallahi çok üzülüyorum ben neden bu müziği sevemiyorum diye! adamlar ne kadar içten bağırıyor, o volümlü aletler ne kadar candan çınnnnlıyor ama neden benim estetikten yoksun ruhum şu güzelim müzikten gıdalanamıyor!
yine de tek tesellim sizin dolaylara yakın bildiğim dumanı seviyor olmam...

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla