Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-04-2008, 09:32 AM   #9 (permalink)
maxim
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road
Standart Şanslımısınız?

bende kendime ne kadar şansızmışım ya derdim bir zamanlar.. ...anne ve babamın ben 8 yaşındayken ayrılması ve çalkantılı ağrılı,çileli bir dönem küçük yaşta bir çocuk ve onun bir abi ve ablası herkes bir tarafa dağılmış..zor günlerdi ..ama hayatımı gözden geçirince şanslı zamanlarımında olduğunu fark etmeye başladım mesela yeni bir aile kuruldu abim ve ablam ve babamın ikinci evliliğinden iki kardeşimin daha olmasıyla hep beraber hayata sarılıp sıfırdan başlayarak bir şeyler yapmış olmamız..babamın büyük çabasıyla tabi..sonra.. askerliğimin hem acemi dönemi hemde usta birliği dönemi her ikisindede en güzel bölüklerde olmam ve askerliğimin büyük bir kısmını revirde tamamlamam...bu dönemde ise bir gazetede ''güneş tan'' adlı enerji uzmanı bir ablamızın röportajı vardı onu araştırmaya başladım ve bu konuda daha fazla bilgi edinmeye çalıştım halkalar beni buraya kadar getirdi bu siteyle tanışmış olmam ve bu vesileyle hayata farklı ve pozitif bakmaya başlamam sanırım desadüf değil..çok şükür ben şanslı biriyim...hemde çok şanslı......atakan beye böyle bir site kurduğu için teşekkür ediyorum ve burada çok değerli kişiliklerle karşılaştığım için
çok mutluyum.. sevgiyle kalın
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla