Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-04-2008, 02:39 PM   #104 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: bende geldim hadi bakalım

canım benim elbette okuyoruz... geçte olsa mutlaka yazdıklarınızı okuyorum..

ama bazen dışardan gelen öneriler yerine;
kendi içsesinizi dinleyerek hareket etmeniz gerekir..

yada olayın içinden akıp gitmeyi farketmek..

veya yazarak deşarj olmanız..

o noktada yorumlayarak içinizden gelenlere müdahale etmek istemem..
mesela şu anda başka bir arkadaşımız da yazmış.. ilk defa yazdığını niye yazdığını da anlamadığını söylemiş..

onun içinden dışarıya doğru akış başladı..
yorum yaparak durdurmak yerine akışa izin vermek gerek..

işte böyle tatlım..

doğru kararı aldığına inanıyorum..

demekki o kişi başkalarına bu şekilde davrandığı için yada fırsatını bulduğu anda o şekilde davranacağı için..
o tarz muameleler görüyormuş.. sen ona iyi davranarak farklı olması için bir yol gösterdin.. o içindeki egosunu
ortaya koyarak yanlışını gösterdi.. bu durumda sen o kişinin henüz değişime hazır olmadığını anlayıp yolundan çekildin..

elbette yolundan çekilmek ona herkes gibi davranman yada işte o bu kadarcık diye küçümseyerek bakman anlamına gelmiyor..
içindeki ışığı; onun yanında olmasanda onun yolu içinde ortaya koyabilirsin..

o senin olmak istemediğin yanın.. onun için düzelmesini sağlamak adına sevgiyle doğruyu bulmasını dilemelisin..

sevgiler..